تعیین سطح زبان چیست و چه اهمیتی دارد؟


آیا می دانید تعیین سطح زبان چیست؟ یا اینکه در آزمون تعیین سطح قرار است چه مواردی مورد سنجش قرار بگیرند؟ اگر جدیدا قرار است آموزش زبان را شروع کنید پس لزوم گرفتن آزمون چیست؟ آیا می توان بدون آزمون تعیین سطح در کلاس ثبت نام کرد؟ 

تعیین سطح در بیان سلیس به دو صورت شفاهی و کتبی برگزار می شود. متقاضیان می توانند آزمون کتبی را به صورت آنلاین داخل سایت بیان سلیس انجام داده و با در دست داشتن نمره خود اقدام به هماهنگی جهت انجام آزمون شفاهی نمایند.

در غیر این صورت با تعیین وقت قبلی می توانند به موسسه مراجعه نموده و آزمون کتبی را حضوری انجام دهند.

در آزمون شفاهی مهارت شما در استفاده از کلمات و گرامر سنجیده می شود تا بتوانید در مناسب ترین کلاس شرکت نمایید.

شایان به ذکر است که در زمان کرونا آزمون کتبی تنها به صورت آنلاین برگزار می شود و آزمون شفاهی نیز به فقط تلفنی به عمل می آید.

آزمون شفاهی در روزهای یک شنبه و سه شنبه انجام می شود. متقاضیان , جهت رزرو زمان آزمون و هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

22666209-22665986

برای ورود به بخش تعیین سطح آنلاین

Online Placement Test
 

 

 

 

       
   
     
سوالات آزمون تعیین سطح زبان

سطح سوالات در سطوح مختلف فرق دارد. معمولا سوالات تعیین سطح زبان عمومی، از سوالات بسیار ساده ای همچون پرسیدن مشخصات شخصی تان آغاز می شود و در صورت تسلط شما به سوالات اولیه، کم کم پیچیدگی سوالات بالاتر می رود تا توانایی زبان انگلیسی شما سنجش دقیق تری یابد.

سوالاتی همچون معرفی خودتان، میزان تحصیلات، مشخصات خانواده تان، علاقمندی هایتان، هدف تان برای آینده، دلیل تصمیمتان برای یادگیری زبان و  … سوالاتی اند که در آزمون شفاهی تعیین سطح پرسیده می شود. کیفیت یا عدم کیفیت پاسخگویی شما به سوالات، ترم و سطح زبانتان را مشخص می کند.

بهتر است قبل از برگزاری آزمون تعیین سطح تا حدودی این مسائل را برای خودتان به چالش کشیده و سعی کنید آن ها را یاد بگیرید. ممکن است شما به راحتی توانایی پاسخ به این سوالات را داشته باشید اما به دلیل خاصیت فرار بودن زبان و فاصله ای که مدت ها از زبان گرفته اید پاسخ دادن به همین سوالات نیز برایتان راحت نباشد.

برای ورود به بخش تعیین سطح آنلاین

Online Placement Test

اگر از همان ابتدا برای شرکت در دوره های آمادگی آیلتس مراجعه کرده باشید، نحوه تعیین سطح و البته گروه و جنس سوالاتی که از شما پرسیده می شود با سوالاتی که از یک زبان آموز مبتدی پرسیده می شود کاملا متفاوت است.

تعیین سطح زبان

تعیین سطح برای دوره های آیلتس معمولا برای تست مهارت های چهارگانه زبان صورت می گیرد

 

     

برای آشنایی با نحوه تعیین سطح هر دپارتمان برروی زبان مورد نظر کلیک کنید

برای ورود به بخش تعیین سطح آنلاین

Online Placement Test

برای آگاهی و شروع زبان جدید، بهتر است بانحوه برگزاری دوره ها در بیان سلیس آشنا شوید.

* دوره های ترمیک:

  •    روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) 3 جلسه 2 ساعته در 17 جلسه
  •    روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه) 2 جلسه 2 ساعته در 17 جلسه

* کلاسهای آخر هفته مخصوص شاغلین: 

  •    روزهای پنجشنبه، 8 جلسه 4 ساعته

* کلاسهای مکالمه: 

  •    پنجشنبه ها، هر دوره به مدت 6 هفته (12 جلسه 1.5 ساعته)